$

Business

Technologia

Jakość

Baterie dostarczone przez BatteryChampion.pl są doskonałej jakości. Dzięki zastosowaniu doskonałego procesu produkcji, jesteśmy w stanie dostarczyć baterie o dużej pojemności i wyższej jakości w porównaniu do wielu oryginalnych baterii. Nasze baterie są wytwarzane z użyciem najwyższej jakości materiałów i posiadają elektroniczną ochronę przeciwko przegrzewaniu się. Więcej informacji na temat odpowiedniego użytkowania baterii można znaleźć w sekcji dotyczącej jakościRozwój urządzeń

Nie możecie Państwo znaleźć baterii, której szukacie?
Nie dostarczamy tylko baterii z naszego asortymentu, ale również baterie robione na zamówienie. Te baterie mogą być dostarczone już przy zaskakująco niskiej ilości przy zamówieniu. Prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia warunków.

produkcja

Nasze produkty są tworzone w oparciu o najwyższe standardy. Wszystkie produkty odpowiadają surowym standardom ISO9001, UL i wymaganiom CE. Ponadto wszystkie prodotti spełniają restrykcyjne warunki RoHS mające zastosowanie od lipca 2006.

Porady i wskazówki na temat użytkowania i działania naszych bateri udzieli państwu nasz manager do spraw biznesowych.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie The BatteryUniversity Wskazówki dotyczące ładowania pomogą uzyskać największą moc z naszych baterii!


ISO 9001 UL
CE RoHS


 

Aby nasza strona działała poprawnie korzystamy z plików cookie. Przeczytaj nasz regulamin dotyczący plików cookie. Zakładamy, że zgaszasz się z zasadami regulaminu, jeśli korzystasz z naszej strony.

Zgadzam się
X